II miejsce dziewcząt w Halowej Piłce Nożnej w II Półfinale Wojewódzkim!

II miejsce dziewcząt z SP w Mrocznie

w Halowej Piłce Nożnej w II Półfinale Wojewódzkim!

 

W dniu 12 grudnia 2017 roku, w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lub. odbyły się Mistrzostwa II Półfinału Wojewódzkiego Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, w grupie wiekowej rocznik 2005 i młodsi.  W zawziętej rywalizacji udział wzięło łącznie pięć drużyn. Zespoły, które zajęły pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone pucharami, natomiast każda z grup otrzymała dyplomy. Zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Mrocznie zajęły miejsce II, po drużynie z Szkoły Podstawowej w Burkatach,  w związku z tym będą reprezentowały nasz Rejon w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 19 grudnia 2017 roku w Nowym Mieście Lubawskim. Życzymy powodzenia w rozgrywkach na kolejnym szczeblu ! Drużynę trenowała Anna Kamińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.