Mistrzostwa Województwa w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt

Mistrzostwa Województwa w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt

 

W dniu 19 grudnia 2017 roku, w Hali MOSiR w Nowym Mieście Lub. odbyły się Mistrzostwa Województwa  WMSZS w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt- Igrzyska Dzieci, czyli dziewcząt rocznika 2005 i młodszych. Wzięło w nich udział sześć drużyn. Dziewczęta z SP w Mrocznie, po zaciętej walce i meczach systemem „każdy z każdym” ostatecznie zajęły IV miejsce, przegrywając jeden mecz z dziewczętami  ze Szkoły Podstawowej  w Burkacie 2:1. Pozostałe mecze dziewczęta zremisowały wynikami 00:00, 2:2.

 

Skład drużyny :

Kinga Cherkowska

Amelia Łożyńska

Karina Klimek

Agata Lewicka

Olga Lewicka

Daria Bukowska

Sandra Witkowska

Oliwia Żelazna

Paulina Zoranska

Weronika Rogożyńska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *