Mistrzostwa Województwa w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt

Mistrzostwa Województwa w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt

 

W dniu 19 grudnia 2017 roku, w Hali MOSiR w Nowym Mieście Lub. odbyły się Mistrzostwa Województwa  WMSZS w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt- Igrzyska Dzieci, czyli dziewcząt rocznika 2005 i młodszych. Wzięło w nich udział sześć drużyn. Dziewczęta z SP w Mrocznie, po zaciętej walce i meczach systemem „każdy z każdym” ostatecznie zajęły IV miejsce, przegrywając jeden mecz z dziewczętami  ze Szkoły Podstawowej  w Burkacie 2:1. Pozostałe mecze dziewczęta zremisowały wynikami 00:00, 2:2.

 

Skład drużyny :

Kinga Cherkowska

Amelia Łożyńska

Karina Klimek

Agata Lewicka

Olga Lewicka

Daria Bukowska

Sandra Witkowska

Oliwia Żelazna

Paulina Zoranska

Weronika Rogożyńska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.