IX GALA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

IX GALA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

14 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się IX Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, podczas której podsumowano współzawodnictwo sportowe za miniony rok szkolny 2016/2017. Uhonorowano szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki w rywalizacji organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy. W ceremonii uczestniczyli: Wacław Wasiela – Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, Waldemar Buszan – Dyrektor Departamentu Sportu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Wojciech Cybulski– Wicekurator Województwa Warmińsko-Mazurskiego, dyrektorzy szkół, przedstawiciele gmin i powiatów.

Szkoła Podstawowa w Mrocznie w klasyfikacji szkół podstawowych na terenie wiejskim, zajęła pierwsze miejsce w województwie, a w klasyfikacji szkół gimnazjalnych, dziewiąte miejsce. Puchary za te osiągnięcia odebrała Pani Dyrektor  Edyta Zielazna.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach  i ich opiekunom. Życzymy dalszych sukcesów. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.