Dzień Babci i Dziadka klasy O

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w klasy 0 c została zorganizowana 16 stycznia 2018 r.

Dzieci wraz z wychowawczynią Irenę Kirzanowską zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Potem dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

 Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę, kawę i słodki poczęstunek.

Dziękujemy !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.