Zabawa karnawałowa

W ostatnim dniu przed rozpoczynającymi się feriami

uczniowie Szkoły Podstawowej  w Mrocznie wzięli udział w zabawie karnawałowej.

Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Edyta Zielazna i zaprosiła do wspólnej zabawy. Następnie poszczególne klasy przygotowały krótkie prezentacje swoich umiejętności aktorskich, muzycznych czy tanecznych. Natomiast uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum wzięli udział w turnieju  w piłkę nożną. Najważniejszym momentem w tym dniu było spotkanie z Mikołajem. Każde dziecko otrzymało paczkę. Nie obyło się także bez pamiątkowych zdjęć. Zebrani mogli korzystać z kawiarenki przygotowanej przez Radę Rodziców.

W ostatniej części dnia wszyscy bawili się na hali sportowej. Wspólna zabawa dała możliwość do integracji całej społeczności szkolnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.