Szkoła w Mrocznie dumna ze swojej uczennicy

Rok szkolny 2017/18 obfituje w szkole w Mrocznie sukcesami muzycznymi, a przyczyniła się do nich Klaudia Dudulska- uczennica kl. II gimnazjum, która pod czułym okiem nauczycielki muzyki Joanny Dąbrowskiej zdobywa kolejne wysokie miejsca w konkursach wokalnych.

Ten rok szkolny rozpoczęła pierwszym wielkim sukcesem jakim było I miejsce w XX Diecezjalnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Kowalewie Pomorskim.

Okazała się również najlepszą z najlepszych na X Międzywojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej i otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta. Wyśpiewała ją sobie piosenką ,,Sen o Katyniu”.

W styczniu Klaudia reprezentowała szkołę w XIII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Grodzicznie, gdzie zdobyła I miejsce. Instruktorka Joanna Dąbrowska najbardziej dumna jest z osiągnięcia Klaudii w XX Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, gdzie wykonując bardzo trudną, ale piękną ,,Kolędę Maryi” zdobyła I miejsce oraz otrzymała awans do Kujawsko- Pomorskiego Festiwalu Piosenki.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.