Mistrzostwa Gminy Grodziczno w Mini Piłkę Siatkową „ Dwójki”

W środę, 12 lutego 2019 roku, w Szkole Podstawowej w Mrocznie, odbyły się Mistrzostwa Gminy w Mini Piłkę Siatkową „Dwójek” . Głównym celem, jaki przyświecał zawodom, było wyłonienie mistrzów gminy i popularyzacja gry w mini piłkę siatkową jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej i spędzania czasu wolnego, a także sprawdzenie swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji sportowej.

Impreza skierowana była przede wszystkim do uczniów ze szkół podstawowych z gminy Grodziczno, chłopców i dziewcząt urodzonych w 2008 roku i młodszych.  Zwycięzcami w kategorii dziewcząt i chłopców zostali gospodarze-uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mrocznie, obie drużyny zajęły I miejsce. W kategorii dziewcząt II miejsce zajęły uczennice z SP w Boleszynie, III miejsce z SP w Zajączkowie oraz IV miejsce uczennice z SP w  Zwiniarzu. W klasyfikacji chłopców II miejsce zdobyli reprezentanci ze SP w Zwiniarzu, III miejsce z SP w Zajączkowie i IV z SP w Boleszynie. Zawody odbyły się w bardzo miłej atmosferze, a zwycięskie drużyny otrzymały piękne puchary ufundowane prze UG w Grodzicznie.