Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 27 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Mrocznie odbyło się uroczyste

„Ślubowanie klasy pierwszej”

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego serdecznie powitał zaproszonych gości:  panią dyrektor Edytę Zielazną, panią wicedyrektor Krystynę Socha, pana Tomasza Szczepańskiego Wójta Gminy Grodziczno, przewodniczącą Rady Rodziców panią Wiesławę Szczepańską, a także zgromadzonych rodziców i uczniów. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni pani Amelii Piotrowicz zaprezentowali program artystyczny, w którym przedstawili swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny, znajomością ruchu drogowego, a także zasadami, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Swoją postawą udowodnili, że są gotowi, by wstąpić do braci uczniowskiej. Po części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego aktu pasowania. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy od Rady Rodziców oraz upominki przygotowane przez rodziców.  Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.