Wspólna pasja mamy i córki – kluczem do sukcesu

Dnia 25 października w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Nowym Mieście Lubawskim odbył się VII powiatowy konkurs:

„MOJA PASJA KLUCZEM DO SUKCESU”

Celami konkursu były: popularyzacja wiedzy z zakresu doradztwa zawodowego, rozwijanie zainteresowań uczniów, promocja zainteresowań uczniów, promocja rodziny jako środowiska rozwijającego pasje i talenty dziecka.Uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum przygotowywali prezentacje swojej pasji wraz  z rodzicem. Kategoria ta nosiła nazwę „Talenty i pasje rozwijamy w rodzinie”.Szkołę Podstawową w Mrocznie reprezentowała uczennica Antonina Rynkowska. Wraz  z mamą Haliną Rynkowską prezentowała swoje dwie pasje – muzyka i jeździectwo.  Do konkursu przystąpiło pięcioro uczestników. Antonina zaprezentowała najbardziej przemyślaną pasję oraz plany na przyszłość. W związku z powyższym zajęła I miejsce. Gratulujemy uczennicy oraz jej mamie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.