Wycieczka harcerzy z Mroczna do Redy

Dnia 28 października 2017 r. odbyła się wycieczka do Redy, którą organizował Komendant Hufca ZHP z Nowego Miasta Lubawskiego.  W wycieczce brali udział harcerze  z 68 drużyny im. Tadeusza Kościuszki w Mrocznie, ale również inne drużyny  z powiatu nowomiejskiego. Dziesiątka najaktywniejszych harcerzy mogła skorzystać z Aquaparku w Redzie i pooglądać rekiny.  Po basenie wybraliśmy się na obiad aby móc kontynuować zwiedzanie statku ZHP „Zawiszy czarnego” co bardzo zainteresowało harcerzy. Ostatnim, również bardzo ciekawym  i nowoczesnym miejscem, które odwiedziliśmy było Muzeum Emigracji w Gdyni, które również przykuło bardzo dużo uwagi. Drużyna wróciła bardzo zadowolona, choć pogoda nas nie rozpieszczała.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *