Wycieczka harcerzy z Mroczna do Redy

Dnia 28 października 2017 r. odbyła się wycieczka do Redy, którą organizował Komendant Hufca ZHP z Nowego Miasta Lubawskiego.  W wycieczce brali udział harcerze  z 68 drużyny im. Tadeusza Kościuszki w Mrocznie, ale również inne drużyny  z powiatu nowomiejskiego. Dziesiątka najaktywniejszych harcerzy mogła skorzystać z Aquaparku w Redzie i pooglądać rekiny.  Po basenie wybraliśmy się na obiad aby móc kontynuować zwiedzanie statku ZHP „Zawiszy czarnego” co bardzo zainteresowało harcerzy. Ostatnim, również bardzo ciekawym  i nowoczesnym miejscem, które odwiedziliśmy było Muzeum Emigracji w Gdyni, które również przykuło bardzo dużo uwagi. Drużyna wróciła bardzo zadowolona, choć pogoda nas nie rozpieszczała.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.