Rajd Kacperek

„Rajd Kacperek”

 

W dniach od 24 do 26 listopada 2017 roku,  68 Gromada Zuchowa „Smerfy”  z Mroczna,  podczas „Rajdu Kacperka” w Kurzętniku zdobyła „Sprawność Kacperka”. Organizator Hufiec ZHP z Nowego Miasta Lubawskiego, zapewnił uczestnikom rajdu wiele atrakcji. Najwięcej emocji wzbudziła  nocna wyprawa patrolu na górę Ruin Zamku w Kurzętniku, gdzie dzielne zuchy zaliczyły kilka punktów i wykonały wiele zadań.  Następnego dnia po porannej zaprawie przy muzyce, „Smerfy” ruszyły  w teren kolejny raz. W czasie tej gry  poznały legendę o zamku w Kurzętniku oraz poprawnie wykonały zadania na wyznaczonych punktach. Kolejnymi atrakcjami były rozgrywki sportowe, dyskoteka i wróżby,  które dostarczyły zuchom wiele emocji i radości.  Nie małym wezwaniem dla zuchów było przygotowanie i zaprezentowanie różnych scenek.

Mali uczestnicy tego rajdu,  kolejny raz udowodnili, że zasługują na miano zucha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *