Rajd Kacperek

„Rajd Kacperek”

 

W dniach od 24 do 26 listopada 2017 roku,  68 Gromada Zuchowa „Smerfy”  z Mroczna,  podczas „Rajdu Kacperka” w Kurzętniku zdobyła „Sprawność Kacperka”. Organizator Hufiec ZHP z Nowego Miasta Lubawskiego, zapewnił uczestnikom rajdu wiele atrakcji. Najwięcej emocji wzbudziła  nocna wyprawa patrolu na górę Ruin Zamku w Kurzętniku, gdzie dzielne zuchy zaliczyły kilka punktów i wykonały wiele zadań.  Następnego dnia po porannej zaprawie przy muzyce, „Smerfy” ruszyły  w teren kolejny raz. W czasie tej gry  poznały legendę o zamku w Kurzętniku oraz poprawnie wykonały zadania na wyznaczonych punktach. Kolejnymi atrakcjami były rozgrywki sportowe, dyskoteka i wróżby,  które dostarczyły zuchom wiele emocji i radości.  Nie małym wezwaniem dla zuchów było przygotowanie i zaprezentowanie różnych scenek.

Mali uczestnicy tego rajdu,  kolejny raz udowodnili, że zasługują na miano zucha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.